Studentská komora Rady vysokých škol udělila po desáté ve své historii Cenu Jana Opletala za významný přínos akademické obci, hájení akademických práv a svobod, posílení studentských práv a svobod či za významné přispění v boji proti bezpráví, za rovné zacházení a příležitosti nebo proti jakékoliv diskriminaci. Cena byla udělena u příležitosti Dne boje za svobodu a demokracii a Mezinárodního dne studentstva, 16. listopadu 2021. Jedenáctý ročník ceny proběhne v listopadu 2023!

SEZNAM NOMINACÍ NA CENU JANA OPLETALA

seznam nominací zde

Na Cenu Jana Opletala bylo nominováno 12 osob či skupin, což je stejný počet jako v roce minulém, kdy se sešlo historicky nejvíce nominací. Pro zajímavost je třeba dodat, že nominovaní jsou z celé republiky – od severních Čech až po jižní Moravu a že možnosti posílat nominace na CJO využili všichni možní navrhovatelé, které připouští Statut Ceny Jana Opletala.

VÝZVA K PŘEDKLÁDÁNÍ NÁVRHŮ NA UDĚLENÍ CENY JANA OPLETALA

Vážené členky a členové akademických obcí vysokých škol, Studentská komora Rady vysokých škol, národní reprezentace studentek a studentů vysokých škol v České republice, udělí již po desáté Cenu Jana Opletala.

Níže naleznete výzvu k nominacím.

MANUÁL K NOMINACI NA OCENĚNÍ CENY JANA OPLETALA

Zaujala vás možnost někoho navrhnout na Cenu Jana Opletala (CJO)? Seznamte se s naším manuálem, jak na to!

Manuál, jak nominovat:


VÝBOR CENY JANA OPLETALA 2021
více zde


SOUTĚŽ NA NÁVRH 3D OBJEKTU CENY JANA OPLETALA

více zde

Zapojte se do soutěže na podobu ocenění Ceny Jana Opletala, kterou budeme letošní listopad udělovat již podesáté.

Akce se koná pod záštitou